Kariera w Selene

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się sieci handlowych w Polsce, którą tworzy zespół najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Osiągając ponadprzeciętne wyniki biznesowe równocześnie dbamy o przyjazne warunki pracy.

Kontakt: rekrutacja@selene.pl

Aktualne oferty pracy:

  • Poznań (Sprzedawca / Doradca Handlowy)
  • Gdańsk (Sprzedawca / Doradca Handlowy)
  • Katowice (Sprzedawca / Doradca Handlowy)
  • Zielona Góra (Sprzedawca / Doradca Handlowy)
  • Warszawa (Sprzedawca / Doradca Handlowy)

Opis stanowiska Sprzedawca / Doradca Handlowy.

To idealna praca dla Ciebie, jeśli:

  • jesteś odpowiedzialny i dyspozycyjny,
  • łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi i jesteś pełen energii,
  • umiesz pracować w zespole i wspólnie osiągać wyznaczone cele,
  • wyróżniasz się zaangażowaniem i inicjatywą,
  • masz doświadczenie w sprzedaży lub chcesz to doświadczenie zdobyć,
  • chcesz dowiedzieć się więcej o wpływie zdrowego snu na nasze życie codzienne i przekazywać tą wiedzę innym.

Oferujemy:

  • pewność zatrudnienia w sieciowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie w formie podstawy i prowizji za sprzedaż
  • regularne szkolenia
  • miłą atmosferę pracy