Candia

CANDIA jest greckim producentem materaców i łóżek z ponad 40-letnim doświadczeniem. To rodzinne przedsiębiorstwo przekazuje z pokolenia na pokolenie zamiłowanie do wyjątkowego snu, a także zaangażowanie w jakość produktu.
Innowacyjna kolekcja ręcznie robionych materaców BODYFIX, wykonana jest w 100% z naturalnych materiałów przez wyspecjalizowanych rzemieślników. Jest to jedna z niewielu firm na świecie produkująca sprężyny do własnych materacy! Niezależne sprężyny Cotton Calico Pocket Springs wykonane są z wysokiej jakości stali, aby zachować wytrzymałość i elastyczność. Niezależny ruch każdej sprężyny pozwala na miękkie przyleganie materaca i podąża za kształtem ciała, utrzymując idealnie wyrównany kręgosłup.
Wreszcie jest to jedyna firma na świecie, która poddaje tkaninę działaniu oliwy z oliwek. Dzięki temu zabiegowi tkanina zapewnia ochronę antybakteryjną i korzystne właściwości oliwy z oliwek.
CANDIA produkuje “wyśnione” materace, aby zapewnić dobry i spokojny sen, dzięki któremu obudzisz się w świecie Morza Śródziemnego.

Galeria zdjęć