Tempur

W TEMPUR® badamy, rozwijamy, opracowujemy, produkujemy i dystrybuujemy materace, poduszki oraz inne artykuły sypialniane.
Opracowany przez NASA w latach 70-tych, by wspierać i chronić astronautów podczas startu w kosmos, materiał TEMPUR® równomiernie rozkłada ciężar i nacisk, więc możesz poczuć się jak w stanie nieważkości. Dziś materiał TEMPUR® jest podstawą wszystkich naszych materaców i poduszek, będących jedynymi produktami uznawanymi przez NASA i posiadającymi certyfikat Fundacji Kosmicznej.
Dzięki swojej unikalnej strukturze otwartych komórek, materiał TEMPUR® pochłania ruch partnera oraz redukuje punkty nacisku na Twoje ciało w sposób charakterystyczny tylko dla naszych materaców. Możesz więc cieszyć się niezakłóconym, spokojnym snem. Właśnie dlatego TEMPUR® jest numerem 1 pod względem satysfakcji klientów w Polsce i w Europie.*

* Na podstawie wywiadów przeprowadzonych z ponad 29.000 właścicielami materaców w Europie – w tym ponad 2850 w Polsce – w latach 2014-2015, w których właściciele materaców TEMPUR® w 10 krajach Europy ocenili materace TEMPUR® najwyżej pod względem satysfakcji w stosunku do właścicieli innych marek materaców (patrz www. tempur.com).

Galeria zdjęć