Tree & Goose

Tree & Goose to polska marka kołder i poduszek puchowych, produkowana przez Animex, lidera w produkcji puchu i pierza w Polsce z ponad 60 letnią tradycją i doświadczeniem. Wyroby pościelowe wypełnione są najwyższej jakości polskim białym puchem gęsim charakteryzującym się niezrównaną lekkością i sprężystością. Ponadto puch pozbawiony jest obcych zapachów, zanieczyszczeń, pyłu i nadmiaru odlotów. Surowce naturalne wykorzystane w produkcji kołder i poduszek Tree & Goose pozyskiwane są z pełnym poszanowaniem dla środowiska i dobrostanu zwierząt, co poświadczają certyfikaty ISO oraz Downpass.
Poszycie wykonane jest z delikatnej, naturalnej tkaniny utkanej z włókien Tencel ® oraz włókien bawełnianych. Tkaniny zawierające włókna TENCEL ®, w odróżnieniu do klasycznych tkanin bawełnianych, odznaczają się znakomitą przepuszczalnością powietrza oraz dwukrotnie lepszą zdolnością pochłaniania i oddawania wilgoci do atmosfery.
Kołdry Tree & Goose gwarantują doskonałą izolację cieplną oraz regulację wilgoci dzięki właściwościom naturalnego puchu. Jakości i bezpieczeństwo gwarantują m.in. certyfikaty Oeko-Tex Standard 100 Klasa I oraz Nomite.

Galeria zdjęć