Opublikowano:

Dostawa.

Wszystkie zamówienia powyżej 500 zł dostarczamy gratis. Za zamówienia o wartości mniejszej niż 500 zł naliczamy opłatę 25zł. Za zamówienia o wartości mniejszej niż 100 zł naliczamy opłatę 15zł.

Materace oraz stelaze wysyłane są jako przesyłki gabarytowe. Współpracujemy z firmą zewnętrzną Polkurier.pl oraz Just in Time Logistic.

Kurier, jako pracownik firmy zewnętrznej, nie ma niestety obowiązku wnoszenia takiej przesyłki do domu klienta. Zazwyczaj jednak można liczyć na taką pomoc, czego niestety z naszej strony nie możemy zagwarantować. Firmy kurierskie informują klienta mailowo lub poprzez wiadomość o wysyłce paczki do klienta.

Materace oraz stelaże pakowane są w folie ochronną i karton i wysyłane są do klienta w pełnym wymiarze(np. w kartone 182x202x20 dla materaca w rozmiarze 180x200cm).

Zamówienia na łóżka drewniane oraz dodatki drewniane realizujemy do 30 km od każdego naszego salonu.
Jeżeli będzie to większa odległość, realizacja zamówienia może się wydłużyć, a koszt usługi transportowej wyniesie 200zł/szt.
Możliwy jest także odbiór osobisty w najbliższym salonie.

Pozostałe produkty sklepu internetowego wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD od poniedziałku do piątku w dni robocze. Niektóre zamówienia wysyłane są bezpośrednio od producenta. W przypadku gdy zamówienie składa się z wielu produktów od różnych producentów, wysyłamy go osobno w kilku paczkach. Koszty przesyłki pozostają po stronie firmy.

Płatność.

1.Przedpłata na konto

Wybierając powyższą metodę płatności, po złożeniu zamówieia na adres mailowy klienta przychodzi wiadomość z inforamcją na jakie konto wpłacić należność. Po otrzymaniu przelewu rozpoczynamy realziacje zamówienia. W przypadku nieopłacenia zamówienia w przeciągu 3 dni roboczych - anulujemy zamówienie.

2. Płatność za pobraniem

Płatność nalezy dokonać u kuriera dostarczającego przesyłkę. Płatność za pobraniem nie jest możliwa w przypadku złożenia zamówienia na łóżka i dodatki drewniane. Jeżeli zamówienie składa się z wielu produktów od różnych producentów, pobieramy opłate przy jednej z dostaw. W przypadku wybrania opcji za pobraniem istnieje możliwość wydłużenia realizacji zamówienia. Nie wszystcy kurierzy mogą pobierać gotówkę od klienta.

3.Szybkie płatności payu.pl.

Szybko i bezpiecznie opłacisz swoje zamóiwienie, tym samym przyśpieszając jego realziacje.