Menu

O firmie - Sklep internetowy Selene

 

Szukasz czegoś wyjątkowego?

Oczywiście, że tak, dlatego się spotykamy.

 

Tematem sypialni i snu zajmujemy się już od kilkunastu lat – od 1999 roku kiedy powstała firma Selene, zdobywamy doświadczenie, uczymy się, szkolimy, kreujemy, poprawiamy i doskonalimy się. Nie mamy dość. Skupiamy się na tym, byście u nas znaleźli wszystko to, czego potrzebujecie. Bez względu na to, czy już wiecie CZEGO czy jeszcze nie.

Właśnie o to nam chodzi – abyście nie musieli mieć zaawansowanej wiedzy technicznej o budowie materacy ani innych dostępnych na rynku rozwiązaniach z zakresu ergonomii snu. Rodzaje pianek, sprężyn, stref, nacięć – to może być dla Was kosmos. Nasz team, jest po to, aby wiedzieć, wyjaśniać i radzić, a Wy po to, aby odpoczywać i czerpać z codziennej regeneracji jak najwięcej.

 

Nie ukrywamy – my kochamy spać i dążymy do tego, żebyście i Wy pokochali. Jesteśmy zróżnicowaną grupą, lubiących się ludzi, choć każdy z nas jest inny i wnosi na pokład inną wiedzę, różne pomysły i energię. Łączy nas jednak pasja i zaangażowanie w zdrowy sen. Poprzez tworzenie nowych rozwiązań kreujemy zmiany warunków codziennego życia. Dostępny u nas asortyment z pewnością  zaspokoi gusta najbardziej wymagających z Was.

 

Jesteśmy Selene Materace – i przede wszystkim oferujemy Wam właśnie komfortowe, wykonane z najnowszej generacji surowców materace, ale nie tylko! W naszych salonach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym znajdziecie również szeroki asortyment poduszek, kołder, łóżek drewnianych i tapicerowanych, stelaży, pościeli, które zapewniają zdrowy i w 100% dobrze wykorzystany sen.

 

Wiemy jak wygląda dzisiejszy świat, jak gonimy, jak wszyscy śpieszymy, jak mało czasu mamy na wypoczynek i głęboki sen. W teorii już też zapewne wiecie, że 1/3 życia spędzamy w łóżku, że nasza „moc” za dnia, zależy od naszego komfortowego snu nocą.

Teraz przechodzimy do praktyki i działania. Odwiedź nas, zapraszamy!

Opublikowano:
Najniższa cena towaru, jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki