Opublikowano:

Selene Sp. z o.o.
Od 1999r. specjalizujemy się w sprzedaży wysokiej klasy produktów związanych z ergonomią zdrowego snu. Jesteśmy zróżnicowaną grupą zwykłych ludzi. Łączy nas pasja jaką jest zdrowy sen. Kochamy spać i dążymy do tego abyś i Ty pokochał. Poprzez tworzenie nowych rozwiązań kreujemy zmiany warunków codziennego życia. Dostępny u nas asortyment zaspokoi gusta najbardziej wymagających klientów.

Oferujemy przede wszystkim komfortowe materace o właściwościach rehabilitacyjnych, wykonane z najnowszej generacji surowców posiadających atesty higieniczne. Stałe udoskonalanie i wdrażanie nowych technologii w naszej firmie zapewnia optymalny dobór materaca do użytku codziennego, jak również ma zastosowanie w profilaktyce przeciwodleżynowej.

W salonach Selene znajdziecie Państwo również szeroki asortyment podgłówków, łóżek drewnianych i tapicerowanych, stelaży oraz galanterii pościelowej zapewniającej zdrowy, wolny od niewygód sen.

Obecnie, w  19 salonach SELENE w całej Polsce oraz sklepie internetowym możecie Państwo sami dokonać wyboru i skorzystać z fachowej pomocy naszych doradców. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom umożliwiamy skorzystanie z porad fizjoterapeuty oraz dokonanie zakupów w sklepie internetowym.