• Producent
  • Materiał
  • Producent
  • Rozmiary
  Rozwiń Zwiń
  • Wypełnienie
  • Dostępność
 • Cena
  129 PLN - 549 PLN
 • FILTRUJ
Pokaż filtry
Sortuj: Cena rosnąco
1 - 8 z 8 |
Usuń wszystkie
UCI

Poduszki United Comfort Industries

United Comfort Industries to holenderski producent ergonomicznych poduszek do spania zaprojektowanych we współpracy z fizjoterapeutami i specjalistami ds. snu. Poduszki Pillowise powstają z certyfikowanych materiałów, które gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Mogą być stosowane w celu terapeutycznym i profilaktycznym.

Poduszki UCI z pianki termoelastycznej

Poduszki Pillowise są wykonane z pianki termoelastycznej o dużej gęstości, która reaguje na temperaturę ciała. Wypełnienie znajduje się w poszyciu wykonanym z odprowadzającego nadmiar wilgoci tencelu. Poduszki Pillowise są dostępne w 6 rozmiarach. Każdy z nich jest oznaczony odpowiednim kolorem. W ofercie producenta można znaleźć także ergonomiczne poduszki dla dzieci z linii Pillowise Junior, które zapewniają optymalne podparcie dla głowy u szyi już od pierwszych lat życia.

UCI jest także producentem poduszek przeznaczonych do leżenia na boku, które powstały z myślą o kobietach w ciąży oraz mamach karmiących. Mogą być wykorzystywane do odpoczynku nocnego lub dziennego. W ofercie producenta można znaleźć także poduszki o unikalnym, nieregularnym kształcie, który pozwala na objęcie poduszki ramionami. To idealna propozycja dla osób, które lubią spać na boku lub na brzuchu.

Poduszki UCI w sklepie Selene – znajdź idealnie dopasowany model!

Oferujemy szeroki wybór ergonomicznych poduszek, które pomagają utrzymać głowę, szyję oraz kręgosłup w odpowiedniej pozycji. Produkty UCI są przeznaczone zarówno dla osób, które zmagają się z różnymi schorzeniami w obrębie odcinka szyjnego, jak i użytkowników, którzy chcą zapobiec powstawaniu chorób kręgosłupa w przyszłości. Zmierz szerokość ramion oraz obwód i długość szyi. Wybierz najczęściej przyjmowaną pozycję podczas snu oraz typ materaca i znajdź idealny rozmiar dla siebie.

Aktualności
Aktualności
image
Pracujemy nad usunięciem błędu, który może uniemożliwić finalizację zakupu po zalogowaniu na konto klienta. Prosimy o...
image
Dołącz do nasz i wspólnie zapełnijmy skarbonkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Liczy się każda suma.
image
Ostatnio do prowadzonych przez nas kanałów na Facebooku i Instagramie dołączył Tik Tok. Również na YouTube pojawiają ...